Bioresonantsteraapia -
L.I.F.E. Biofeedbacki seansind koertele

LIFE BIOFEEDBACK TERAAPIA – 

 STRESSIS LOOMA ABIMEES

Tänapäeval on loomadel väga palju pikaajalist stressi. Täiesti tavaline on, et paljud koerad on agressiivsed, reageerivad kõigele, on kartlikud ja närvilised. Inimesed on nõutud, õnnetud, et nende armas kutsikas on selliseks muutunud ja nad tahavad olukorda muuta. 

Miks mu koer on selline

Selline käitumine loomal on põhjustatud hirmudestärevusestülitundlikkusestvähesest enesekindlusest. Need omakorda põhjustavad loomal stressi ja see väljendubki käitumises, mis inimesele on problemaatiline, näiteks agressiivsuses, kõigele reageerimises (näiteks teiste koerte ründamises, kõige liikuva – jalgrattad, jooksjad, rulatajad jne ründamises), närvilises haukumisestuppa pissimises (inimene peab seda märgistamiseks ja domineerimiseks), enda saba taga ajamisesnäksamisesiseenda kratsimisespidevas lakkumises, domineerimises (koer paneb teisele koerale pea turjale), kargutamises ehk paaritamisliigutuste tegemises jne. 

Mida teha kui mul on selliselt käituv koer?
 Stressi puhul aitab väga hästi LIFE BIOFEEDBACK TERAAPIA, mis aitab alandada ja vähendada stressi.

Biofeedback teraapia on oma olemuselt bioresonantsteraapia alaliik, mis keskendub mõttevormide muutmisele. See on uus ja ülitõhus teraapiavorm lemmikloomadele. Teraapiat teeme L.I.F.E. seadme abil. 

L.I.F.E. Biofeedback teraapia on andnud väga häid tulemusi lemmikloomade käitumisprobleemide korral.

Teraapia käigus otsitakse ja tasakaalustatakse LIFE seadme abil kehas pinged ehk stressikolded ja selle tulemusena kaovad loomal hirmudärevusfoobiadsundkäitumise ilmingud (tuppa sirtsutamine, domineerimine, näksamine, ründamine, hammustamine, pidev meeleheitlik haukumine, lakkumine jne), looma koostöö peremehega paraneb, koer on enesekindel ja saab hakkama erinevate situatsioonidega.

Teraapia käigus anname ka käitumissoovitusi lähtuvalt looma liigiomasest käitumisest. Neid tuleks kindlasti järgida, kui eesmärk on, et loomal stress kaoks ja tal oleks mõnus olla. Soovitud tulemuse saavutamiseks peab läbima vähemalt 3 teraapiaseanssi. Seejärel vaatama ja otsustama, kas oleks vaja veel või on saavutatud juba soovitud tulemus.
1 seanss tehakse 1 x kuus, sest teraapia toime mõjub kuu aega. 

Teraapia annab kiireid ja efektiivseid tulemusi, sest 3 kuuga saavutad loomal probleemkäitumise muudatuse.  

Eriti vajalik oleks teraapia varjuapaiga ja teise ringi loomadele, kellel üldjuhul on stress väga tugev, sest elukoha- ja omanikumuutused toovad alati kaasa pingeid. Need loomad on üldjuhul ka “oma ajalooga”, kindlasti on nad läbi elanud erinevaid emotsionaalseid traumasid, võib olla ka et füüsilisi traumasid ja need jätavad kõik oma jälje alateadvusse, mis muudab koera käitumist ja närvisüsteemi. 

Mida seansil tehakse?
Seanss on väga lihtne. Kestab 1 tund. Koer istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse koera selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega tekk ning ühendatakse L.I.F.E. seadmega.
Seansi ajal tunneb koer ennast turvaliselt ja lõdvestunult. Terapeut leiab seadme abil koera infoväljast üles käitumishäireid – agressiivsust, närvilisust, hirme, ärevust, kurbust, melanhoolsust jt. tekitavad mõttemustreid. Samal seansil  kõrvaldatakse L.I.F.E. seadme abil blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades looma infovälja. Enamik koeri on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

Teraapiaseansil annab terapeut ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et koer ja inimene saaksid harmoonias elada. 

Kes on terapeut?
Teraapiat viib läbi terapeut Monika Sulengo. Ta on läbinud teraapiakoolituse Biofeedback (biotagasiside) ja Bioresonants (sagedusteraapia) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele.
Monika on õppinud loomade käitumisnõustajaks – terapeudiks. Ta on tegelenud paljude probleemsete lemmikloomadega, nõustanud omanikke ja aidanud paljusid koeri ja nende omanikke. 

Oma töös lähtub Monika printsiibist, et iga klient on eriline. Nii leitakse just Sinu lemmikloomale sobiv viis teraapia läbiviimiseks, et see oleks võimalikult meeldiv kogemus ja samal ajal ka tulemuslik. 

Mis on L.I.F.E. seade?

L.I.F.E.’i seade on biotagasiside (biofeedback) ja sagedusteraapia põhimõttel töötav seade, millele on väljastatud EL-is kehtiv CE-vastavussertifikaat ja registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina. Senini on L.I.F.E.’i seade ainus omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb looma infoväljas võnkeid ehk sagedusi ning oskab sõnastada tema emotsionaalseid probleeme – seadmes kuvatakse informatsioon arvudena, protsentides ja
kirjeldustena. 

L.I.F.E. Biofeedback teraapia kestvab 1 tund, panus al 1.septembrist on 90 €
Võimalus soetada korraga 3 korra seansid – panus kokku 255 

 

Monika Sulengo seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
monika@caramira.ee

Tallinnas toimuvad seansid aadressil Suur-Sõjamäe 36/1, Tallinn
Citröeni maja 2. korrus

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?

L.I.F.E.’i seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sageduste/võngete) põhimõttel töötav seade,
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes;
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Kuidas L.I.F.E. seade töötab?

L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna biofeedback (biotagasiside) / bioresonants (sagedusteraapia) seadmete hulka. Esimese põlvkonna hulka kuuluvad punkt anduriga seadmed, nagu Bi-com ja Mora.
Biofeedback ja bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb?

L.I.F.E.’-i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist. Seadmes on üle 4000 negatiivsete mõttevormide sagedust (võnget). Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E. seadmes on ka Neurofeedback (neurotagasiside ehk neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust. L.I.F.E. Neurofeedback aitab aju kognitiivsete võimete suurendamiseks sh parandab vaimset võimekust – oskusi erinevat infot (tekst, numbrid, ruumilised objektid jne) lugeda, mõista, olemasoleva teadmisega seostada, meelde jätta ja kasutada.
Samuti aitab tasakaalustada ajupoolkerasid ja ajulained. 

Organismil (inimene või loom) on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot. Välja tasandil on kogu info organismiga (inimene või loom)  kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad. Just nimelt sellisel infovälja peentasandil töötab terapeut kasutades L.I.F.E.’i seadet.

Teada on, et teadlikult ei saa muuta ebateadlikke mõttevorme ja seetõttu võib L.I.F.E.’i seadmest olla väga suur kasu. Seadme abil kustutatakse negatiivsed mõttevormid.