Caramira teraapiad

Meie jaoks on oluline lemmiklooma nii füüsiline kui ka vaimne tervis. Caramira spetsialistid hoolitsevad, et ka sinu lemmiku vaimne tervis oleks parimas korras.

Bioresonantsteraapia –
L.I.F.E. Biofeedbacki seansind koertele

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI SEANSID LEMMIKLOOMADELE

Biofeedback on uus teraapiavorm loomadele, mida teostatakse L.I.F.E. seadme abil. Seade suudab minna sügavuti lemmiklooma mõttetasandile ning lugeda tema mõtteid, emotsioone ja tundeid. Vajadusel kõrvaldab seade blokeeringud ja taastab tasakaalu nii emotsionaalsel, vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Toimub positiivne muutumine. See on kiire, lihtne ja tõhus viis kontrollida lemmiklooma tervist ja muuta tema käitumist. Kuna igal negatiivsel mõttevormil on eri sagedusega võnge, näitab L.I.F.E.’i seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering.

L.I.F.E.  Biofeedback teraapiast saab abi, kui Su koer on agressiivne, haugub liigselt, reageerib jalutamise ajal segavatele teguritele nagu teised inimesed, koerad, ratturid, vms, kui koer kardab kõike käitudes selle tulemusel agressivselt või salakavalalt või kui su koer on närviline ja pinges, suutmata rahuneda reageerides igale su liigutusele või sulle tundub, et ta on lihtsalt kurb ja ei söö midagi. Kõiki eelpoolmainitud käitumishäired ja mõttemustrid on edukalt muudetavad L.I.F.E.  seadme abil. Ja see annab kiiresti positiivseid tulemusi. Et häirest või mustrit vabaneda, piisab enamjaolt kahest kuni kolmest teraapiaseansist.

Kuidas see toimib?
L.I.F.E.  Biofeedback teraapia abil kustutatakse koeral alateadvusest negatiivsed mõttemustrid, sundmõtted ja stress, mis on tekkinud nii emotsionaalsete kui ka füüsiliste traumade tagajärjel ja mis põhjustavadki loomal ebasobivat käitumist.

Terapeut lähtub oma töös põhimõttest, et iga klient on eriline. Nii leiame just Sinu lemmikloomale sobiva viisi, kuidas L.I.F.E. Biofeedback teraapiat läbi viia, et see oleks võimalikult meeldiv kogemus ja samal ajal ka tulemuslik.

Mis on L.I.F.E.’i seade?
L.I.F.E. seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sagedustel) põhimõttel töötav seade millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina. Seadmes on üle 4000 negatiivsete mõttevormide sagedust (võnget). Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded;
– seejärel vabastab organismi blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

Mida tehakse L.I.F.E. Biofeedback seansil?

Lemmikloom istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse lemmiklooma selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega alus ning ühendatakse L.I.F.E.’i seadmega.
Seansi ajal tunneb lemmikloom ennast turvaliselt ja lõdvestunud (enamus kliente jäävad magama). Terapeut leiab L.I.F.E. seadme abil lemmiklooma infoväljast üles käitumishäireid (agressiivsust, närvilisust, impulsiivsust, hirme, ärevust, foobiaid, kurbust, melanhoolsust,  jt. tekitavad mõttemustreid. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Samal seansil L.I.F.E.’i seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Enamik lemmikloomi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

SOOVITAME: L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapia on eriti vajalik ja soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodusse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud. Sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik  L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapiaga vabastada. Teraapia aitab lemmiklooma käitumist muuta ning heaolutunnet suurendada.  

* Teraapiaseansil annab terapeut ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik.

L.I.F.E. Biofeedback teraapia tulemused: Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi agressiivsetele, närvilistele, impulsiivsetele, hirmunud, ärevatele, kurbadele, melanhoolsetele, jt. käitumishäiretega lemmikloomadele. Samuti Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi foobia, šoki, trauma ja depressioon korral. Enamus lemmikloomade omanike näevad positiivseid muutusi kas koheselt või kuni seitsme päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Mõnel juhul teraapia tulemused (suuremad positiivsed muutused) ilmnevad peale 2 seanssi.

Keskmine teraapia vajadus: 3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale teist seanssi lemmiklooma omanik otsustab lisaseansi vajaduse järele.

L.I.F.E. Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiatega, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

L.I.F.E. Biofeedback teraapia / kestvus ja hind
Kestvus 1 tund, hind 60 €

Monika Sulengo seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:

monika@caramira.ee
või
petsbioresonants@gmail.com

Tallinnas toimuvad seansid aadressil Suur-Sõjamäe 36, Tallinn 2. korrus- Citröeni autokaupluse peal

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Kui klient ei ilmu protseduurile ja ei tühista broneeringut 24 tundi ennem seansi algust, siis on õigus  teenusepakkujal esitada tellijale seansi eest arve.